Profil firmy

Firma Carol line spol. s r.o. je autorizovaným distribútorom spoločnosti 3M pre Slovensko od roku 2000. Takmer vo všetkých komoditách, ktoré ponúkame sme lídri na slovenskom trhu a začali sme s nimi "pracovať" na Slovensku ako prví.

Našim hlavným cieľom nie je predávať výrobky, ale ponúkať riešenia a navrhovať možnosti, ako vyriešiť problém zákazníka. Podarilo sa nám vytvoriť celoslovenskú sieť dealerov a aplikátorov (viď. Zmluvní partneri), zrealizovať mnoho zaujímavých projektov (viď. Referencie) a popri tom prevádzkovať samostatnú Autodielňu Panter, kde sa môžete presvedčiť aké služby vám ponúkame.

Naše výrobky sú spoľahlivé, spĺňajú požiadavky a predstavy zákazníkov a na naše služby sa môžete spoľahnúť. Je to zosúladenie kvality, ponuky, požiadaviek a ceny medzi slovenským subjektom a renomovaným výrobcom. Len vďaka tejto kombinácii a dôvere našich zákazníkov môžeme ďalej rozvíjať naše aktivity.

Plnenie svojich záväzkov na oboch stranách je určite jeden z najdôležitejších momentov. Preto sme presvedčení, že máte právo byť informovaní o tých, ktorí tieto povinnosti porušujú. Preto vám ponúkame zoznam týchto spoločností.