Profil firmy

Firma Carol line spol. s r.o. je autorizovaným distribútorom spoločnosti 3M pre Slovensko od roku 2000. Takmer vo všetkých komoditách, ktoré ponúkame sme lídri na slovenskom trhu a začali sme s nimi "pracovať" na Slovensku ako prví.

Našim hlavným cieľom nie je predávať výrobky, ale ponúkať riešenia a navrhovať možnosti, ako vyriešiť problém zákazníka. Podarilo sa nám vytvoriť celoslovenskú sieť dealerov a aplikátorov (viď. Zmluvni Partneri ), zrealizovať mnoho zaujímavých projektov (viď. Referencie) a popri tom prevádzkovať samostatnú Autodielňu Panter, kde sa môžete presvedčiť aké služby vám ponúkame.

Naše výrobky sú spoľahlivé, spĺňajú požiadavky a predstavy zákazníkov a na naše služby sa môžete spoľahnúť. Je to zosúladenie kvality, ponuky, požiadaviek a ceny medzi slovenským subjektom a renomovaným výrobcom. Len vďaka tejto kombinácii a dôvere našich zákazníkov môžeme ďalej rozvíjať naše aktivity.

Plnenie svojich záväzkov na oboch stranách je určite jeden z najdôležitejších momentov. Preto sme presvedčení, že máte právo byť informovaní o tých, ktorí tieto povinnosti porušujú. Preto vám ponúkame zoznam týchto spoločností.

Radi prijímame nových partnerov, ktorí majú chuť plniť nie len svoje sny, ale aj sny svojich zákazníkov.
 
28.11.2016 prešla naša spoločnosť certifikáciou. Od tohoto dátumu sme oficiálne oprávnení,
zaškolovať aplikátorov solárnych a bezpečnostných fólií značky 3M.

 

Obchodné podmienky spoločnosti

 


 
Vytiahnite vaše ESO z rukávu a pridajte sa k nám aj vy ! 
 
 
Naša spoločnosť je distribútorom na území SR týchto spoločností ( výrobcov ):