Sortiment spoločnosti

Do nášho sortimentu patria komodity:

 1. Vybrané stavebné výrobky (bezpečnostné, solárne, celoročné, interiérové fólieautofólie)
 2. Automotív (ochranné fólie na karosérie vozidiel Venture Shield - 3M Digital Design)
 3. Osobná ochrana (ochrana sluchudýchacích ciestzraku a hlavy)
 4. Komerčná ochrana (čistiace rohožovéprotišmykové a antistresové systémy )
 5. Čistiaca technika (čistiace kotúče na podlahy - pady)
 6. Komerčná grafika (vizuálna komunikácia - Scotchprint™)
 7. Dynamické displeje (Vikuiti™ - displeje pre zadnú projekciu).
 8. Kontúrovacie značenie vozidiel EHK 104 (zvýraznenie vozidiel retroreflexnými materiálmi)
 9. Čítačka dokladov - 3M RT Mobile reader (prenosný dátový terminál na čítanie a spracovanie dát z pasov a preukazov)
 10. Autokozmetika - 3M Care Car (výrobky pre profesionálnu starostlivosť a údržbu áut alebo motocyklov)
 11. Nexcare a Futuro - Zdravotnícke pomôcky
 12. Pásky a lepidlá - obojstranné VHB pásky, priemyselné sprejové lepidlá 
 13. Kreatívny papier - kreatívne a grafické papiere

Celoolepy vozidiel

Celoolepy vozidiel sú v dnešnej dobe obľúbenou možnosťou pre rýchlu zmenu farby a zároveň aj čiastočnej ochrany laku Vášho vozidla. Zmena farby prestriekaním iným lakom je časovo náročný a hlavne nevratný spôsob zmeny farby prípadne designu vozidla. Korporátne farby a polepy vozidiel spoločností by mali byť čo najviac príznačné pre konkrétnu Vašu spoločnosť. Striekaním vozidla na takúto farbu prípadne design, sa vozidlo často stáva nepredajným pri vyradení z evidencie spoločnosti. Pri výbere farieb z bežných katalógov výrobcov, nieje neobvyklé, že farby karosérií jednotlivých vozidiel vyrobenými inými výrobcami, nie sú úplne identické. Výberom rovnakého materiálu sa zamedzí aj tomuto faktoru. A čo viac, po vyradení vozidla z evidencie, je možné fólie jednoducho odstrániť, a lak automobilu bude znovu ako nový, čo určite zjednoduší odpredaj vozidla.

Celoolepy sú taktiež zaujímavým riešením pre bežných spotrebiteľov, ktorý chcú vlastniť výnimočný automobil. V širokej škále ponúkaných materiálov sa dajú nájsť aj vzory ako karbón, brúsený hliník, lesklé,  metalické ako aj matné farby a podobne. Tieto materiály sú teda ako stvorené pre vizuálny touning a personalizáciu Vášho vozidla. Pridaním materiálov od spoločnosti CFC® sme do našej ponuky pribudli aj iné zaujímavé extravagantné motívy ako chróm, chameleón, či dokonca semiš. V dnešnej dobe ponúkame viac, ako 150 rôznych dizajnov pre vaše vozidlo. Medzi ne patria aj pripravené dizajny v prémiovej tlačovej a kvalitatívnej triedy. Vyberte si zo širokej ponuky 3M alebo CFC® kliknutím na logo spoločnosti. Pre lepšiu predstavivosť,ako budú vaše dizajny vyzerať, slúži jedinečný KONFIGURÁTOR pre carwrapové materiály.

Prezentačné video polepu vozidla:

                 

Legislatíva.
Nezabúdajte však na splnenie potrebných legislatívnych krokov pri olepe, alebo celoolepe vozidla. Zdôvodov rôznych názorov na túto problematiku, sme si vyžiadali vyjadrenie priamo z Prezídia Policajného zboru z odboru dokladv a evidencií. Veríme, že správnymi informáciami predídete možným nečakaným situáciam. Vyjadrenie nájdete TU !

 

logo 3M