Sortiment

Ochrana sluchu

Zátkové chrániče sluchu 3M™ 1100/1110:

Sú vyrobené z mäkkého, hypoalergénneho polyuretánu, ktorý ich užívateľovi ponúka maximálne pohodlie. Hladký povrch je hygienický a odolný proti znečisteniu. Kužeľovitý penový materiál sa optimálne prispôsobí ušnému kanáliku.
Pohodlné penové zátkové chrániče sú k dispozícii v prevedení s bezpečnostnou šnúrkou alebo bez nej. Sú dodávané v dávkovacej krabici.

Zníženie hladiny hluku:
SNR = 31 dB, výšky = 31 dB, stred = 27 dB, hĺbky = 24 dB

 

Zátkove chrániče sluchu s pásikom:

Zátkový chránič sluchu 1310 je prvý chránič sluchu, ktorý využíva koncepciu neobyčajne pružného elastického pásiku.
Ide o prvý chránič sluchu s jedinečnou elastickou konštrukciou pásika, ktorý v jednom výrobku kombinuje optimálne priliehanie a maximálne pohodlie pre užívateľa. Výhody tejto výnimočnej konštrukcie pásika a mäkkých zátok spočívajú v jednoduchej manipulácii, optimálnom nastavení pre akúkoľvek veľkosť hlavy. Vďaka náhradným vymeniteľným zátkam 1311 je možné tento chránič sluchu s pásikom používať veľmi dlho.

Zníženie hladiny hluku:
SNR: 26 dB, výšky = 30 dB, stred = 22 dB, hĺbky = 19 dB.

 

Zátkové chrániče na viacnásobné použitie:

Nové ušné zátky 1261 (bez šnúrky) a 1271 (so šnúrkou) sú opakovane použiteľné a prispôsobené na zasunutie do ušného kanálika, čím sa znižuje riziko nadmernej hlukovej záťaže. Jedinečný vrúbkový dizajn zabezpečuje udržanie sa zátky na mieste, čím sa zvyšuje pohodlie a ochrana pre užívateľa.

Zníženie hladiny hluku:
SNR = 25 dB, výšky = 27 dB, stred = 22 dB, hĺbky = 20 dB.

 

Slúchadlové chrániče sluchu:

Slúchadlové chrániče sluchu 1435 ponúkajú vysokú kvalitu za primeranú cenu. Sú vyrobené použitím jedinečných tvarovaných vložiek, ktoré zaisťujú maximálny priestor pre ušný lalok. Výborne priliehajú a sú veľmi pohodlné.

Zníženie hladiny hluku:
SNR = 25 dB, výšky = 27 dB, stred = 22 dB, hĺbky = 15 dB. Hmotnosť: 218 g

Slúchadlové chrániče sluchu 1440 patria medzi výrobky najvyššej kvality. Patentovaný systém pre nastavenie prítlaku a hlavový pás so špeciálnou vypchávkou zaručujú mimoriadne pohodlie.

Zníženie hladiny hluku:
SNR = 27 dB, výšky = 31 dB, stred = 24 dB, hĺbky = 16 dB. Hmotnosť: 218 g


Chrániče hlavy:

Vysoko kvalitné ochranné prilby 1465 sú charakteristické nastaviteľným šesťbodovým upínacím systémom s hlavovým pásom absorbujúcim pot a špeciálne tvarovaným zátylkovým uchytením. Prilba je vyrobená z vysokotlakového polyetylénu a dodáva sa v šiestich farbách.