Sortiment

3M Nomad Modular

Rohože 3M Nomad Modular kombinujú skvelý výkon a vysokú flexibilitu pri dodržaní najprísnejších požiadaviek na design. Jej modulárna konštrukcia zložená zo segmentov v normalizovaných veľkostiach, zaistí pokrytie všetkých plôch bez rušivých predelov. To všetko zaistí vchodu do vašej budovy moderný a reprezentatívny vzhľad s potrebnou dávkou elegancie.

Odhliadnuc od designu, 3M Nomad Modular má dokonalý výkon v zachytávaní špiny z topánok Vašich zákazníkov. Nič nieje tak nevkusné ako špinavá podlaha. Malé ako aj drobné nečistoty doslova miznú z povrchu rohože do medzier v rohoži. Unikátny povrch obsahuje mikro nerovnosti, ktoré sú dizajnované na ešte dokonalejší odvod špiny z topánok. Táto rohož je vybavená 2 mm nožičkami, ktoré zabraňujú rohoži aby "stála" vo vode a aby sa voda spod rohože ľahko odparovala. Rohožový systém 3M Nomad Modular je rovnako jednoduchý na údržbu.

Aj napriek vysokej životnosti rohože, občas môže dôjsť k jej poškodeniu (napríklad do páde veľmi ťažkého predmetu ). Modulárny systém zabezpečí lacnú opravu, keďže je možné vymeniť len poškodené segmenty, a teda nieje potrebné investovať do novej rohože.


Nomad Modular 8300 a 8900 je možné inštalovať do stavebných otvorov pre umiestnenie rohoží. Všade tam kde stavebný otvor nieje, poslúži lemovací systém 3M Nomad Modular.
 

3M Modular3M Modular 2