Sortiment

Servisné vozidlá

Nový level organizácie tovaru a náradia

Pomáhame spoločnostiam dosiahnuť nové horizonty a zjednodušiť ich každodenné nasadenie v teréne. Dômyselnou organizáciou nákladného priestoru dosiahnete zvýšenú efektivitu pri práci a profesionálny "look".

Regálové systémy SORTIMO uľahčujú bezpečnú organizáciu náradia a drobných súčiastok vo Vašom servisnom vozidle a zároveň poskytujú dostatok priestoru na prepravu tovaru. Samozrejmosťou je aj systém upevňovania nákladu. Spoločnosť SORTIMO vykonáva pravidelné crash testy ktoré sú zárukou bezpečnosti posádky. Vďaka modulárnemu systému SORTIMO je možné konfiguráciu prispôsobiť hocijakému vozidlu a povolaniu.

Povedzte nie škrabancom!

Pri práci v teréne sa nedá malým poškodeniam zabrániť. Ochranné fólie zabraňujú škrabancom na exponovaných lakovaných plochách firemných vozidiel. Poškriabanú fóliu stačí jednoducho vymeniť za nový výrez a vozidlo bude vyzerať opäť ako nové.

Fleetový design, Vaša vizitka na cestách

Vozidlo je aj reklamnou plochou. Firemná identita je jedným z najpodstatnejších stavených kameňov úspešného podnikania. Vďaka unikátnemu dizajnu polepu firemného vozidla Vás zákazníci vždy na cestách rozoznajú a tak sa odlíšiť od konkurencie. Polep môže spĺňať aj bezpečnostnú funkciu, vhodným implementovaním reflexných prvkov do grafického návrhu. Pri predaji automobilu je možné fóliu odlepiť bez poškodenia laku.

Prestavby na kľúč

Novou službou v našom portfóliu sú takzvané vozidlá na kľúč. Jedná sa o komplexnú službu kde Vám vybavíme všetko cez nákup a prihlásenie vozidla, návrh prestavby až po polep vo Vašom fleetovom designe. Spolupracujeme s importérmi všetkých popredných značiek vozidiel.