Sortiment

Digitálna tlač

Fólie 3M™ Scotchcal a 3M™ Controltac rady IJ

Nie len automobil je pre každú spoločnosť potencionálna reklamná plocha. Použitím rezanej grafiky 3M Controltac možno zjednotiť design a odlíšiť sa tak od konkurencie. Firemná identita je jedným z najpodstatnejších staveným kameňom úspešného podnikania. Pri predaji automobilu je možné fóliu odlepiť bez poškodenia laku.

Nie všetky požiadavky je však možné realizovať použitím rezanej grafiky. Pokiaľ zákazník trvá na použití napríklad mnohofarebného loga, tieňovania, alebo použití plnofarebných obrázkov je nutné siahnuť po fóliách vhodných na potlač. Tlačením motívov na fóliu 3M Controltac je možné vytvoriť tie najkomplikovanejšie motívy. Touto metódou je možné dokonca vytlačiť jednofarebnú plochu, ktorá nieje v štandardnom vzorkovníku fólií .

Fólie 3M Controltac a 3M Schotchcal môžu byť kombinované a teda je možné použiť na jednom automobile obe technológie.
K dispozícií sú aj hotové trendové dizajny, vhodné aj na použitie na automobily.

 

Vždy sme sa snažili o kompletizáciu jednotlivých dodávok našim zákazníkom, preto sme rozšírili svoju činnosť o  personalizovanú tlač. Opäť sme zaviedli službu, ktorá je na slovenskom trhu jedinečná svojimi schopnosťami naplniť aj tie najnáročnejšie predstavy a fantázie našich zákazníkov.

                                               Zaviedli sme "Realizáciu bez hraníc".


Legislatíva.
Nezabúdajte však na splnenie potrebných legislatívnych krokov pri olepe, alebo celoolepe vozidla. Zdôvodov rôznych názorov na túto problematiku, sme si vyžiadali vyjadrenie priamo z Prezídia Policajného zboru z odboru dokladv a evidencií. Veríme, že správnymi informáciami predídete možným nečakaným situáciam. Vyjadrenie nájdete TU !

Digitálna tlač

Pre našich zákazníkov ponúkame personalizovanú digitálnu tlač nie len klasických CMYKových farieb, ale aj bielej a metalickej farby. Bližšie info nájdete TU.

Materiály pre digitálnu tlač

Špeciálne aplikácie:

Prehľad použitia materiálov digitálnej reklamy