Prestavby
vozidiel
na kľúč

Pomáhame spoločnostiam a štátnym inštitúciám zjednodušiť ich každodenné nasadenie v teréne. Vozidlo je užitočná pomôcka nielen na dopravu ľudí a prepravu tovaru ale môže slúžiť aj ako, napríklad pojazdná dielňa, alebo iný špecializovaný priestor. Dômyselnou organizáciou nákladného priestoru dosiahnete zvýšenú efektivitu pri práci a profesionálny “look”.

Ku každej prestavbe patrí aj patričné označenie vozidla marketingovým polepom vo farbách spoločnosti. Polep nemá len marketingový zmysel ale pri použití reflexných materiálov, zvyšuje aj bezpečnosť posádky a ostatných účastníkov cestnej premávky.

Aktívnym bezpečnostným prvkom sú výstražné osvetlenia, takzvané „majáky“. Pre bežné firemné vozidlo pracujúce v zhoršených podmienkach, napríklad v cestnej premávke, odporúčame montáž výstražných stroboskopických svetiel z nášho oranžového programu. Na Slovensku sme unikátna spoločnosť ktorá ponúka komplexné zastrešenie projektu, teda realizáciu na kľúč. Spolu s našimi partnermi sme schopní zrealizovať takmer čokoľvek bez zbytočného stresu pre Vás.

Postup pri realizácií na kľúč

1. Krok
Úvodná konzultácia

Preverenie Vašich predstáv a potrieb.

2. Krok
Návrh riešenia

Riešenie prispôsobíme typu automobil, účelu použitia, a Vašim špecifickým požiadavkam.

3.Krok
Cenová ponuka

Cenová ponuka obsahuje komplexné riešenia od dodávky materialov, príslušenstva, až po prípadnú grafickú prácu.

4. Krok
Realizácia

Realizáciu vykonávame v našich dielenských priestoroch v Bratislave. 

5. Krok
Odovzdanie vozidla

Hotové vozidlo Vám odovzdáme a zaškolíme na  obsluhu pridaných systémov.

Výhody prestavby na klúč

Často kladené otázky

Áno, značenie treba zapísať do technického preukazu na STK. Potrebnú dokumentáciu vám pripravíme a odovzdáme spolu s hotovým vozidlom.

Áno, výstražné svetlá používané v cestnej premávke musia spĺňať certifikáciu R65 a R10. Všetky produkty ktoré ponúkame a inštalujeme majú oba cetifikáty.

Na montáž modrých svetiel je potrebné povolenie od príslušného ministerstva. Bez tohoto potvrdenia nemôžeme svetlá inštalovať a ani predať. Toto povolenie sa udeľuje hlavne zdravotným záchranným službám. Červená/Modrá farba je vyhradená výhradne pre Ministerstvo vnútra SR.

Pri požiadavke na demontovateľnosť vieme navrhnúť systém tak, aby sa čo najmenej zasahovalo do karosérie a komponentov vozidla. Na trhu existuje množstvo majákov a minirámp ktoré sa uchytávajú magneticky prípadne lepia pomocou odstrániteľného spoja.

Prestavba na kľúč je komplexný servis. V prvom kroku s vami odkonzultujeme vaše potreby. Vieme poradiť aké vozidlo si vybrat aj sprostredkovať kúpu vozidla, navrhnúť prestavbu a grafický polep. Auto Vám odovzdáme kompletne hotové. 

Nie, systémy sa navrhujú tak aby minimálne zasahovali do jednotlivých súčastí vozidla. Každý systém je certifikovaný. Montáž je prevedená vždy na základe odporúčaní výrobcu a technických parametrov vozidla.

Kontaktujte nás